pokaż menu

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Nie lubisz tyle czytać? Skontaktuj się z nami, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Pozycjonowanie strony internetowej może kosztować 200 zł miesięcznie. Może też kosztować kilka tysięcy złotych miesięcznie, a wszystko zależy od popularności i ilości haseł (tzw. fraz), na które pozycjonujemy Twoją stronę.

Jeżeli chcesz poznać dokładny koszt pozycjonowania, wybierz frazy, na które chcesz być wysoko, np. "maszyny rolnicze" lub "hydraulik szczecin" i skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie kilka porad w zakresie wyboru fraz oraz tego jaki wpływ mają na końcową cenę:

  1. frazy ogólnopolskie są droższe niż podobne frazy skierowane na lokalny rynek - hasło "drukarnia" będzie dużo trudniejsze i droższe w wypozycjonowaniu niż hasło "drukarnia białystok"
  2. precyzyjne określenia są tańsze i skuteczniejsze niż ogólniki - "wypożyczalnia aut dostawczych" zadziała lepiej, niż "auta dostawcze" - mimo mniejszej ilości odwiedzin, trafią do Ciebie tylko osoby konkretnie zainteresowane wynajmem auta...
  3. ...ale nie przesadzaj z tą specjalizacją - więcej klientów możesz zyskać pozycjonując się na "wytrzymałe rakiety tenisowe" niż na "rakiety z włókna węglowego"
  4. podejdź do tematu mniej dosłownie - odbiorca niekoniecznie musi znać nazwę Twojego produktu - możesz spróbować z frazą "oszczędzanie wody" zamiast hasła "perlator"

Rozliczanie

Pracujemy w comiesięcznym systemie 50/50. Oznacza to, że połowę ustalonej kwoty klient płaci obligatoryjnie, niezależnie od efektów. Druga połowa zysków to nasza premia - płacona dopiero w momencie, gdy osiągniesz efekt - tzn. gdy Twoja strona przez miesiąc będzie w pierwszej dziesiątce Google.