pokaż menu

Etapy współpracy

Jeżeli masz wątpliwości - zapytaj! Doradzimy Ci jaka forma będzie dla Ciebie najlepsza.

Pozycjonowanie to najbardziej niezrozumiała przez klientów dziedzina, postaramy się więc przybliżyć Wam, jak wygląda współpraca w tym zakresie.

  1. Wycena

    Od czego zacząć? Od wyboru, na jakie słowa/frazy mamy pozycjonować Twoją stronę. Załóżmy, że wybierasz 3 frazy "ogrody szczecin", "projektowanie ogrodów", "trawnik z rolki". My sprawdzamy, jak Twoja konkurencja pozycjonuje się na dane hasło i ustalamy miesięczną kwotę za pracę nad każdym z nich.

  2. Umowa i działanie

    Po podpisaniu umowy przystępujemy do działania, a po kilku tygodniach wyślemy do Ciebie raport, w którym odnotujesz poprawę Twoich pozycji na zadane hasła. Taki raport będziemy wysyłali co miesiąc. Zawiera on wahania pozycji strony w stosunku do poprzedniego miesiąca, po to abyś widział wzrost/spadek pozycji na daną frazę.

  3. Wynagrodzenie

    Pracujemy w comiesięcznym systemie 50/50. Oznacza to, że połowę ustalonej kwoty klient płaci obligatoryjnie, niezależnie od efektów. Druga połowa zysków to nasza premia - płacona dopiero w momencie, gdy osiągniesz efekt - tzn. gdy Twoja strona przez miesiąc będzie w pierwszej dziesiątce Google.