pokaż menu

Co tak naprawdę robimy?

"Nic nie rozumiem z tego pozycjonowania, skąd ja mam wiedzieć, że pracujecie nad moją stroną i za co ja tak naprawdę płacę?" - zdarza nam się spotykać z takim pytaniem. Nie bagatelizujemy go - sami również lubimy wiedzieć na co idą nasze pieniądze. Zatem:

  1. Tworzymy unikalne treści

    Piszemy artykuły na temat Twojego produktu lub usługi i umieszczamy je w różnych miejscach internetu. Ważne, aby były to miejsca sprawdzone - umieszczenie tekstu na niewartościowej witrynie może spowodować spadek pozycji.

  2. Zdobywamy odnośniki

    Google przyjaźniej patrzy na strony, na które powołują się inni. Stopniowo promujemy Twoją stronę na innych, wartościowych witrynach umieszczając na nich odnośniki kierujące do Twojej strony.

  3. Poprawiamy stronę

    Struktura strony również może mieć wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Ręcznie przygotowany kod, usprawnienie podstron i podział na odpowiednie sekcje może znacznie przyspieszyć zdobywanie pozycji.


  4. Tych punktów jest o wiele więcej, nie będziemy się jednak wszystkimi chwalić. Zapraszamy na spotkanie, na którym zaprezentujemy nasze dotychczasowe sukcesy i zdradzimy nieco więcej.