pokaż menu

Etapy i terminy

Ile to trwa?

5 dni

Tyle czasu potrzebujemy, aby stworzyć porządny projekt graficzny.

10 dni

Twoja strona może być gotowa już w 10 dni od pierwszej rozmowy.

12 miesięcy

to okres gwarancji a naszą usługę

15 minut

Odwiedź nas w biurze, a w kwadrans przekonamy Cię dlaczego to nam warto zlecić budowę Twojej strony.

Po wstępnych ustaleniach kwoty, zakresu prac, formy i głównych założeń strony zwykle pada pytanie: "I co teraz?". Otóż:

 1. Projekt graficzny

  Przygotowujemy propozycję graficzną strony głównej serwisu i wysyłamy ją Wam w formie obrazu. Prawda, może i nie da się po niej klikać i nie widać żadnych animacji, ale jest to najlepsze odzwierciedlenie przyszłej strony na tym etapie. Projekt podlega poprawkom - mówicie nam co zmienić, czcionki, kolory, umiejscowienie elementów. Jeżeli coś nie gra - zgłoście to na tym etapie - zmiany na projekcie wprowadzić łatwiej niż na gotowej stronie.

 2. Budowa strony i panelu administracyjego

  Jest to etap, podczas którego masz od nas wolne. Przez 2-3 dni (w typowych przypadkach) zachowujemy się jak rasowi informatycy - tworzymy skrypty, moduły i kilka innych rzeczy o których nie musisz nic wiedzieć. Owocem tej pracy jest gotowa, klikalna, zdolna do animacji, lecz wciąż pusta strona.

 3. Umieszczenie treści i publikacja

  Pusta strona zaczyna ożywać i zaczyna wyglądać jak gotowy produkt. Umieszczamy nadesłane przez Ciebie teksty, tworzymy mapę dojazdową, formularze i galerie zdjęć. Przenosimy stronę pod umówiony adres (np. www.twojastrona.pl) i zakładmy skrzynki pocztowe. Gotowe!

 4. Rozliczenie

  Po wykonaniu strony wystawiamy fakturę VAT, a stronę obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. Jeżeli przez okres działania coś się zepsuje - naprawimy to bezpłatnie.