strony internetowe
  pozycjonowanie
    aplikacje internetowe

pokaż menu

Aplikacje i bazy danych

Jeśli strona to dla Ciebie za mało, potrzebujesz aplikacji internetowej.

Z pewnością natknęliście się w internecie np. na kalkulator kredytowy lub zapisywaliście online swoje dzieci na kolonie. Były to elementy aplikacji internetowych. Programy takie pisane są najczęściej na zamówienie i spełniają dokładnie potrzeby klienta w danym zakresie. Aplikacje bazodanowe mają najczęściej za zadanie zautomatyzować procesy, które do tej pory wykonywano ręcznie (na papierze).

Przykłady wykonanych przez nas aplikacji:

  1. system obsługi firmy taksówkarskiej kontrolujący przeglądy techniczne, badania lekarskie kierowców, terminy ważności kas fiskalnych, rzeczywiste i szacowane przebiegi itp.
  2. "Strefa Nauki" - program stworzony dla szkół językowych umożliwiający kontrolę lektorów, publikację informacji oraz materiałów dydaktycznych dla kursantów a także kontrolę płatności i zaległości poszczególnych studentów
  3. system obsługi konferencji naukowej - umożliwia rejestrację uczestników i publikację materiałów naukowych
  4. portal ogłoszeniowy, na którym opierają się serwisy takie jak: ogloszenia.szczecin.pl czy panmarian.pl

Kwoty i terminy

Czas realizacji aplikacji bazodanowej jest dłuższy niż w przypadku zwykłej strony i podobnie jak cena trudny do określenia odgórnie. Niestety, tu musimy napisać tak jak wszyscy - cena jest wyznaczana indywidualnie dla każdego zamówienia.